Gruzínsko SUPER SKI/ALP

16.02.2018 - 24.02.2018 / 9 dní

Lyžovačka alebo skialpinizmus v kaukazskom zimnom raji.
Prihlášky len do 31.12.2017!Číslo zájazdu:
20180216Cena:
599,00 € / + letenka WIZZAIR od 130 Eur

Cena zahŕňa:
vybavenie leteniek, transfer Rokošport minibusom zo ZA a BA na letisko do Budapešti a späť, transfer z letiska v Kutaisi do Gudauri (6 hod.) a späť, 6 x nocľah v 3* hoteli s polpenziou v horskom stredisku Gudauri, exkurzia do Mtskhety a Tbilisi, kabínová lanovka v Tbilisi, slovenský Rokošport sprievodca, originálna pamätná magnetka, poistenie proti úpadku CK, ...

Cena nezahŕňa:
cestovné poistenie (info v CK), strava nad rámec uvedenej, skipass (1 jazda 2 Eurá, denný cca 16 Eur, 5-dňový cca 71 Eur, ...), ...


Odchod:
v piatok večer odchod Rokošport minibusmi zo Slovenska na letisko do Budapešti, okolo polnoci odlet do Gruzínska, ráno prílet do Kutaisi a transfer do Gudauri a ubytovanie.

Návrat:
v sobotu ráno odlet z Kutaisi a prílet do Budapešti, potom transfer Rokošport minibusmi na Slovensko. Príchod domov okolo poludnia.

Nocľah:
6 x v 3* horskom hoteli (2 – 4 posteľové izby, TV, WC, sprcha v izbe, wifi) s polpenziou v horskom stredisku Gudauri

Charakteristika:
Gudauri - najväčšie a najrýchlejšie sa rozvíjajúce stredisko v Gruzínsku, neďaleko známej 5-tisícovej hory Kazbeg poskytuje lyžiarom, free-riderom a skialpinistom z celého sveta neuveriteľné možnosti v ohromných, dych vyrážajúcich kaukazských horách. 50 km upravovaných zjazdoviek, najmodernejšie lanovky, obrovská rozloha neupravovaných svahov a nad tým všetkým v tichu do neba týčiace sa trojtisícové vrcholy s unikátnymi výhľadmi na more hrebeňov a dolín. Toto musíte zažiť! Ak ste už s nami boli v ruskej časti Kaukazu (Elbrus), určite si zamilujete aj túto stranu. A ak ste ešte na Kaukaze nikdy neboli, je najvyšší čas. Kaukaz sú malé Himaláje. Gruzínsko a Gudauri Vás príjemne prekvapí. Po dobrej lyžovačke či skialpovom výstupe nás čaká gurmánsky zážitok so špecialitami ako chačapuri alebo khinkali, no a samozrejme vynikajúce gruzínske víno, či koňak. Zázemím pre tento dokonalý zážitok, plný krásy, vôní a zážitkov nám bude príjemný hotel priamo v horskom stredisku. Tak poďte si aj vy napísať svoj podpis do kaukazského snehu!

Stručný program:
1. deň - večer transfer Rokošport minibusom zo Žiliny a Bratislavy na letisko do Budapešti, v noci odlet do Gruzínska.
2. deň - ráno prílet do Kutaisi. Potom transfer do Gudauri (ca 6 hod.) a ubytovanie. Popoludní lyžovačka alebo skialpinizmus v stredisku.
3. - 7. deň – lyžovačka alebo skialpinizmus v horskom stredisku Gudauri (2000 - 3307 m) a v okolí.
8. deň – dopoludnia posledná lyžovačka, popoludní transfer do bývalého hlavného mesta krajiny - Mskheta (krátka prehliadka) a do hlavného mesta Tbilisi (prehliadka centrálnej časti, lanovka na vyhliadku, ...). Večer transfer na letisko do Kutaisi.
9. deň - skoro ráno odlet z Gruzínska a prílet do Budapešti, potom transfer Rokošport minibusmi na Slovensko (príchod okolo poludnia).

Minimálny počet účastníkov:
7

Poznámka:
Viac informácií sa dozviete po prihlásení sa v propozíciách alebo v klientskej sekcii na www.rokosport.sk.


Počet dní potrebnej dovolenky: 5


Fotogaléria
Diskusia

K podujatiu nebol pridaný zatiaľ žiadny príspevok