Chorvátsko eXpresne

03.07.2018 - 07.07.2018 / 5 dní

Najvyššia hora Chorvátska, Paklenica, Krka, Plitvička a more. Len 3 dni dovolenky!Číslo zájazdu:
20180703Cena:
279,00 €
265,00 € / ROKOŠPORT family

Cena zahŕňa:
doprava komfortným minibusom, 4 x nocľah v 4* rezorte Zaton v stanoch, požičanie stanov a kempového vybavenia (kempingové stoličky a stoly, varič), Rokošport sprievodca, originálna pamätná magnetka, poistenie proti úpadku CK

Cena nezahŕňa:
cestovné poistenie (info v CK), strava, vstupné do tiesňavy Malá a Veľká Paklenica, vstupné k vodopádom Krka, vstupné k Plitvickým jazerám, ...


Odchod:
v utorok o 01.00 h zo Žiliny, 02.00 h z Trenčína a 04.00 h z Bratislavy /zastávky na nastupovanie po dohode aj kdekoľvek na trase cesty minibusu, po dohode možnosť odchodu aj z Martina, Zvolena, Nitry a Banskej Bystrice (podľa záujmu)/

Návrat:
v sobotu vo večerných až nočných hodinách (zo soboty na nedeľu)

Nocľah:
4 noci v stanoch v 4* dovolenkovom rezorte Zaton (jeden z najlepších kempov na Jadrane, pláž s jemným pieskom a plynulým prístupom do mora, bazény, reštaurácie, bary a kaviarne, supermarket, zábava, animačné programy, disco, wifi, ...) na pláži Jadranského mora neďaleko Zadaru

Charakteristika:
Chorvátsko je pre Slovákov najvyhľadávanejšou dovolenkovou destináciou. A niet divu - jeho morské pobrežie s kryštáľovo čistou vodou patrí medzi najkrajšie na svete. My Vás však pozývame presvedčiť sa, že Chorvátsko je nielen dovolenkovým miestom pri najbližšom mori, ale aj nádherná krajina, ktorá poskytuje turistom priestor pre všetky formy outdoorových aktivít. V tomto expresnom zájazde navštívime spolu tie najzaujímavejšie prírodné lokality v 3 národných parkoch (NP Paklenica, NP Krka, NP Plitvička jezera) a vystúpime aj na najvyššiu horu krajiny - mohutný vrchol Sinjal (Dinara) 1831 m na hranici Chorvátska a Bosny. Naším základným táborom bude jeden z najkrajších a najoceňovanejších kempov na Jadrane - dovolenkový rezort Zaton, kde budeme môcť v príjemnom prostredí voňavého borovicového lesa a priamo na pláži využiť naše dni naozaj naplno. Ak nebudete chcieť s nami absolvovať niektorú časť turistického programu, jednoducho zostanete na pláži a oddýchnete si po svojom. Spoznajte aj Vy Chorvátsko tak ako ho poznáme a spoznávame my.

Stručný program:
1.deň - skoro ráno odchod zo Slovenska a presun minibusom do Chorvátska. Popoludní ubytovanie v dovolenkovom rezorte Zaton a voľný program (kúpanie, slnenie, oddych na pláži, ...).
2. deň - ráno presun minibusom do osady Glavaš neďaleko mesta Knin a turistický výstup na najvyššiu horu Chorvátska - Sinjal (Dinara) 1831 m alebo oddych na pláži. Večer návrat späť do kempu.
3. deň – ráno presun minibusom do Starigradu a turistický prechod Malej a Veľkej Paklenice v pohorí Velebit alebo oddych na pláži. Popoludní návrat späť do kempu, kúpanie, slnenie.
4. deň - ráno presun minibusom k vodopádom Krka a ľahká turistická vychádzka okolo vodopádov s možnosťou kúpania sa. Popoludní návrat do kempu, kúpanie, slnenie. Večerný program v rezorte (koncerty, animačné programy, disco, ...).
5. deň - ráno balenie a transfer domov so zastávkou na Plitvických jazerách. Príchod na Slovensko vo večerných až nočných hodinách.

Minimálny počet účastníkov:
7

Poznámka:
Viac informácií sa dozviete po prihlásení sa v propozíciách alebo v klientskej sekcii na www.rokosport.sk.

Počet dní potrebnej dovolenky: 3

Mapa:
VKÚ Harmanec, Jadranské pobrežie, M 1 : 100 000.


Fotogaléria
Diskusia

K podujatiu nebol pridaný zatiaľ žiadny príspevok