Gruzínsko SUPER SKI/ALP

28.2.2024 - 6.3.2024 / 8 dní
Lyžovačka alebo skialpinizmus v kaukazskom zimnom raji.
Chcem sa prihlásiť na zájazd
CENA
949,00 € / + letenka WIZZAIR od 250 Eur
Novinka!
letecká doprava
doprava mikrobusom
ubytovanie pod strechou
SKI 1
SKI 3
Lyžovanie
Skialpinizmus


Charakteristika

Gudauri - najväčšie a najrýchlejšie sa rozvíjajúce stredisko v Gruzínsku, neďaleko známej 5-tisícovej hory Kazbeg poskytuje lyžiarom, free-riderom a skialpinistom z celého sveta neuveriteľné možnosti v ohromných, dych vyrážajúcich kaukazských horách. 50 km upravovaných zjazdoviek, najmodernejšie lanovky, obrovská rozloha neupravovaných svahov a nad tým všetkým v tichu do neba týčiace sa trojtisícové vrcholy s unikátnymi výhľadmi na more hrebeňov a dolín. Toto musíte zažiť! Ak ste už s nami boli v ruskej časti Kaukazu (Elbrus), určite si zamilujete aj túto stranu. A ak ste ešte na Kaukaze nikdy neboli, je najvyšší čas. Kaukaz sú malé Himaláje. Gruzínsko a Gudauri Vás príjemne prekvapí. Po dobrej lyžovačke či skialpovom výstupe nás čaká gurmánsky zážitok so špecialitami ako chačapuri alebo khinkali, no a samozrejme vynikajúce gruzínske víno, či koňak. Zázemím pre tento dokonalý zážitok, plný krásy, vôní a zážitkov nám bude príjemný hotel priamo v horskom stredisku. Tak poďte si aj vy napísať svoj podpis do kaukazského snehu!

Cena zahŕňa

vybavenie leteniek, transfer Rokošport mkrobusom zo ZA a BA na letisko do Viedne a späť, transfer z letiska v Kutaisi do Gudauri (6 hod.) a späť, 6 x nocľah v 3* hoteli s polpenziou v horskom stredisku Gudauri, slovenský Rokošport sprievodca, poistenie proti úpadku CK, ...

Cena nezahŕňa

cestovné poistenie (info v CK), strava nad rámec uvedenej, skipass (https://gudauri.com/about-gudauri/ski-passes.html), ...

Stručný program

1. deň
popoludní transfer Rokošport mikrobusom zo Žiliny a Bratislavy na letisko do Viedne, večer odlet do Gruzínska.
2. deň
skoro ráno prílet do Kutaisi. Potom transfer do Gudauri (ca 6 hod.) a ubytovanie. Popoludní lyžovačka alebo skialpinizmus v stredisku.
3. - 7. deň
lyžovačka alebo skialpinizmus v horskom stredisku Gudauri (2000 - 3307 m) a v okolí.
8. deň
okolo poludnia transfer do Kutaisi. Večer odlet do Viedne. Po prílete transfer Rokošport mikrobusom na Slovensko.

Odchod

v stredu popoludní odchod Rokošport mikrobusmi zo Slovenska na letisko do Viedne, večer odlet do Gruzínska, skoro ráno prílet do Kutaisi, transfer do Gudauri a ubytovanie.

Návrat

v stredu okolo poludnia odchod z Gudauri a transfer do Kutaisi, večer odlet do Viedne, po prílete transfer Rokošport mikrobusmi na Slovensko. Príchod domov do polnoci.

Nocľah

6 x v 3* horskom hoteli (2 – 4 posteľové izby, TV, WC, sprcha v izbe, wifi) s polpenziou v horskom stredisku Gudauri

Minimálny počet účastníkov

7

ĎALŠIE INFO

Info k poisteniu: Pri vypĺňaní prihlášky si môžete prostredníctvom našej CK zvoliť možnosť poistenia, ktoré máme dojednané u poisťovne Allianz. V ponuke sú 3 druhy poistenia:
1. iba poistenie stornovania zájazdu,
2. komplexné poistenie, riziko - lyžovanie, turistika (komplexné poistenie vrátane poistenia stornovania zájazdu),
3. komplexné poistenie, riziko - skialpinizmus (komplexné poistenie vrátane poistenia stornovania zájazdu).
Upozorňujeme, že na základe podmienok poisťovne Allianz je poistenie dojednané prostredníctvom CK v prípade zrušenia zájazdu zo strany cestujúceho alebo cestovnej kancelárie nevratné!

Pozn.: Termín sa môže posunúť +/- 1 - 3 dni! O tejto prípadnej zmene Vás budeme včas informovať.

Viac informácií sa dozviete po prihlásení sa v propozíciách alebo v klientskej sekcii na www.rokosport.sk.

Počet dní potrebnej dovolenky: 6